Zárókonferencia a Visegrádi projektről

Egyesületünk 2020-ban partner lett egy Visegrádi támogatású projektben. A “The new Democratic Wo/Men of the Western Balkans” projekt célja, hogy növelje a tudatosságot a demokratikus folyamatok területén a nyugat-balkáni fiatalok körében, és fokozza a fiatalok részvételét a politikai döntéshozatali folyamatokban.

A projekt 3 szakaszból állt, közöttük 1-1 felkészülési időszakból. Összesen 6 csapat versenyzett egymással egy szimulációs versenyen. A legjobb 2 csapat tagjai részt vehettek a Szarajevóban megrendezésre került Zárókonferencián, ahol további előadások voltak.

Egyesületünk részéről Caesar Bálint tartott egy órás tréninget Event és Projekt menedzsmentről. A prezentáció lényege az volt, hogyan motiváljunk és hogyan dolgozzunk együtt más emberkkel.

A 4 napos esemény a Humanity in Action Bosnia and Herzegovina szervezte.